ریدایرکت ۳۰۱ دستوری است که بازدید کننده را از یک ادرس اینترنتی به آدرس دیگر منتقل می کند. فرض کنید که آدرس شما A.COM به B.COM ریدایرکت ۳۰۱ شده باشد. به این ترتیب , هر کسی آدرس A.COM را باز کند. به طور خودکار به آدرس B.COM منتقل خواهد شد.

ریدایرکت ۳۰۲ هم مانند ۳۰۱ عمل می کند, با یک تفاوت کوچک

در ریدایرکت ۳۰۱,شما به گوگل و سایر موتورهای جستجو اعلام می کنید که آدرس قبلی به طور دائمی تغییر کرده و در نتیجه آنها اعتبار صفحه قبلی را تا حد زیادی به صفحه جدید منتقل می کنند.اما ریدایرکت ۳۰۲ به این معنی است که این جابجایی موقتی است و نباید اعتباری جابجا شود.

ریدایرکت ۳۰۲ زمانی استفاده می شود که مشکل موقتی در سایت شما پیش آمده باشد و بخوهید تا زمان درست شدن آن, بازدیدکنندگان را به آدرس اینترنتی دیگر منتقل کنید. در این حالت اعتبار صفحه فعلی شما حفظ می شود.

خطای ۴۰۴ زمانی رخ می دهد که صفحه مورد نظر شما در یک سایت پیدا نمی شود. شاید این صفحه حذف شده باشد و شاید هم اصلاً هیچوقت وجود نداشته است.

برای مثال ممکن است یک سایت دیگر به مقاله ای از سایت شما لینک داده باشد.حالا اگر شما این صفحه را از سایت خود حذف کنید , چه خواهد شد؟ در این صورت اگر کسی روی آن لینک کلیک کند با خطای ۴۰۴۰ مواجه خواهد شد

ABOVE THE FOLD

ADSENSE

ADWORDS

AD NETWORK

AD SPACE

AFFLIATE

AGILE MARKETING

در خبرنامه عضو شوید

جدیدترین آموزش های دیجیتال مارکتینگ را در ایمیل خود مشاهده کنید

2443