درباره ما

مزایای   ما

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

طراحی اختصاصی

طراحی سایت تخصصی در حقیقت به این معنی است که اولا شرکتی که وظیفه طراحی به عهده آن گذاشته می شود به صورت تخصصی و حرفه ای کار طراحی وب سایت و نرم افزارهای تحت وب را دنبال نماید و از طرف دیگر یک وب سایت تخصصی , باید با در نظر گرفتن نیازهای واقعی هر کسب و کار , تحقیق در مورد مشتریان آن و به صورت اختصاصی بر اساس دستیابی به یک یا چند هدف مشخص طراحی و تولید گردد.

کاملا Responsive

در تعریف سایت ریسپانسیو(responsive) یا واکنش گرا، می توان گفت سایت های ریسپانسیو در مقابل پیمایش صفحه در دستگاه های مختلف واکنش داده و بر اساس اندازه یا رزولوشن صفحه نمایش دستگاه، نمایش داده می شود. با توجه به استفاده روز افزون کاربران اینترنت از دستگاه های دیجیتال گوناگون و پیمایش سایت ها به وسیله دستگاه هایی مانند موبایل ها و تبلت ها، طراحان وب سایت به این فکر افتادند که طراحی وب سایت ها را به سمت وب تطبیقی و یا وب سیال یا همان سایت واکنشگرا سوق بدهند.

45r6576899uty-1024x1007
left_image-599x500

ما  متفاوت عمل می کنیم...!

مدل کسب و کار بدون تمرکز

مدل کسب و کار بدون تمرکز مکانی را در جهت رفاه و افزایش میزان رضایت مشتریان راه اندازی کرده ایم.

در این مدل تمامی خدمات مبتنی  بر موقعیت مکانی کاربران  ( Commercial Location-Based ) است . این متد با کاهش هزینه های اداری و بالاسری به مجموعه ، باعث می شود ما بتوانیم خدمات باکیفیت خودمان را با قیمت های   رقابتی بازار ارائه دهیم و از اتلاف وقت و انرژی مشتری در رفت و آمد جلوگیری کنیم، تمامی اعضای وبمنیار به صورت دور کاری با مجموعه فعالیت می کنند.

مهارت‌های ما

خدمات سوشیال مدیا تیم حرفه ای وبمنیار ...

مشاوره رایگان برای راه اندازی کسب و کار در دیجیتال مارکتینک و سوشیال مدیا

همین حالا شروع کنید، ما شما را به بهترین وجه و زیر نظر متخصصین تایید شده به کاربران اینترنتی معرفی می کنیم، و راه را برای رسیدن به بهترین حالت ممکن در دنیای دیجیتال مارکتینگ و سوشیال مدیا برایتان هموار می کنیم ما با توجه به بودجه و نیاز شما همراهتان هستیم تا در دنیای دیجیتال مارکتینگ و سوشیال مدیا قدم بردارید

بازاریابی آنلاین

۸۰%

رشد کسب و کار

۷۰%

مشاوره طراحی

۹۰%

برنامه نویسی

۷۵%